Wnęki oświetleniowe gipsowo-kartonowe

Wykorzystanie profili gipsowo-kartonowych podczas prac wykończeniowych jest obecnie jedną z efektywniejszych metod pozwalających na osiągnięcie funkcjonalnych i estetycznych wnętrz. Dostępne w naszej ofercie prefabrykaty zostały tak zaprojektowane, aby świetnie sprawdziły się jako podstawa wnęk oświetleniowych. Ogromnym atutem są w tym przypadku specyficzne kształty oraz dostępność profili o zróżnicowanych wymiarach. A ponieważ wiemy, że obecnie komponenty GK wykorzystuje się w przestrzeniach, w których panują bardzo różne warunki, do naszego katalogu dodaliśmy również te w wersji impregnowanej i odpornej na wilgoć czy też ogniochronnej – niepalnej i sprawdzającej się wszędzie tam, gdzie materiały wykończeniowe muszą wykazywać odporność ogniową. Polecamy też kształtki z płyty diamant o zwiększonej twardości.

Profil L 25 CM X 25 CM

Zastosowanie: jako narożnik; obudowa słupów, rur, instalacji elektrycznych, wentylacji; glify okienne i drzwiowe ; jako wnęki oświetleniowe. Kształtka w całości sklejona.

Przy większym zamówieniu istnieje mozliwość negocjacji cen.

Profil U 15,5 CM X 10 CM X 15,5 CM

Zastosowanie: obudowa słupów, rur, instalacji elektrycznych, wentylacji; glify okienne i drzwiowe ; jako wnęki oświetleniowe; zakończenia ścianek działowych i wiszących.

Kształtka w całości sklejona.

Przy większym zamówieniu istnieje mozliwość negocjacji cen.

Profil U 15,5 CM X 15,5 CM X 15,5 CM

Zastosowanie: obudowa słupów, rur, instalacji elektrycznych, wentylacji; glify okienne i drzwiowe ; jako wnęki oświetleniowe; zakończenia ścianek działowych i wiszących. Kształtka w całości sklejona.

Przy większym zamówieniu istnieje mozliwość negocjacji cen.

Profil omega 10 CM X 14,5 CM X 10 CM

Zastosowanie: obudowa słupów, rur, instalacji elektrycznych, wentylacji; jako wnęki oświetleniowe. Kształtka w całości sklejona.

Przy większym zamówieniu istnieje mozliwość negocjacji cen.

Modern Bud Int. Group Sp.j.

ul.  Elewatorska 13C,

15-620 Białystok, Polska

woj. podlaskie

NIP: 5422726934

Kontakt

85 651 85 28

Godziny otwarcia

           Pon-Pt:
   8:00-16:00

Duży krok w podejściu do suchej zabudowy!

COPYRIGHT© 2019 QUICK GIPS. Tworzenie stron internetowych  Tworzenie stron internetowych Prograffing.pl

Polityka prywatności