Nasza firma

Quick Gips jest jednym z profili działalności firmy Modern Bud Int. Group Sp. j. (MBIG)
Nasza historia rozpoczęła się 30 lat temu. Od samego początku kładliśmy nacisk na nieustanny rozwój, nowoczesność, ekologię i ekonomię, dzięki temu szybko staliśmy się ekspertami w branży budowlanej. Postanowiliśmy uruchomić pierwszą w Polsce internetową hurtownię materiałów i urządzeń do budowy domów ekologicznych i energooszczędnych – EkoMBIG.
Przejdź do strony Modern Bud Int. Group Sp.j.
Naszym głównym atutami są: wiedza technologiczna, rzetelność, które pozwalają nam na dotarcie do potrzeb i oczekiwań klienta. Oferujemy najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów. W naszej hurtowni EKOMBIG otrzymacie Państwo dobre ceny i fachowe doradztwo. Za najważniejsze uznajemy: punktualność, szybki termin realizacji zleceń, bezpieczeństwo zakupów.
Ofertę EkoMBIG tworzy szeroka gama produktów światowej sławy producentów takich jak: Steico (wełny drzewne, belki dwuteowe), Fermacell (płyty gipsowo-włóknowe), Pfleiderer (płyty drewnopochodne), Simpson (łączniki ciesielskie), Gardner (uszczelniacze dachowe), itp.
Od początków naszej działalności było oczywiste, że zmiany i innowacje są niezbędne w branży budowlanej. Quick Gips – najmłodsze dziecko w rodzinie Modern Bud Int. Group jest odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie i trendy w branży budowlanej. Jest odpowiedzią na pytanie „w którym kierunku zmierza technologia systemu suchej zabudowy”.
Jesteśmy również PIERWSZYM w Polsce i TRZECIM na świecie producentem nowatorskich ekologicznych podkładów do ogrzewania płaszczyznowego – EcoTermoFloor – docenianych przez naszych stałych klientów w całej Europie. Obecnie nasza firma Modern Bud Int. Group posiada jedną z największych w Polsce hurtowni materiałów budowlanych – EkoMBIG. Posiadamy sieć dystrybucji. Dostarczamy nasze materiały do takich hipermarketów jak CASTORAMA. Wykorzystując doświadczenie robimy wszystko aby zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie.
Przez ponad 28 lat naszej działalności zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów tak w Polsce jak i za granicą a ich liczba ciągle rośnie.
Pomożemy i Państwu zbudować dom, w którym będziecie się czuli komfortowo i żyli w zgodzie z naturą!

Zapraszamy do współpracy!
– Właściciele i pracownicy Modern Bud Int. Group

Modern Bud Int. Group Sp.j.

ul.  Elewatorska 13C,

15-620 Białystok, Polska

woj. podlaskie

NIP: 5422726934

Kontakt

85 651 85 28

Godziny otwarcia

           Pon-Pt:
   8:00-16:00

Duży krok w podejściu do suchej zabudowy!

COPYRIGHT© 2019 QUICK GIPS. Tworzenie stron internetowych  Tworzenie stron internetowych Prograffing.pl

Polityka prywatności